1868 - 1883 Magyarországi Reformált Egyház egyetemes konventjének és országos zsinatának jegyzőkönyvei, határozatai, azok elé terjesztett javaslatok, tervezetek és egyéb ezzel kapcsolatos nyomtatványok, egybekötve, összesen 15 db: 1. Köznevelés és közoktatási szervezet a Magyarországi Ref. Egyházban. Megállapítva az 1881-ik évben Debrecenben tartott országos zsinat által. Debrecen, 1883, Debrece...
Dr. Révay József: Árpádok virága. Szent Imre herceg. Az ajánlást írta: Huszár Károly. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Budapest, 1929, Franklin-Társulat, XIV+391 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, de belül jó állapotban.
P. Leonardus Goffine: Hand-postille oder Christkatholisches Unterrichts- und Erbauungsbuch für alle Sonn- und Felttage des Jahres. Münster, 1905, Aschendorff schen Buchhandlung. Korabeli félbőr-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, az elülső és hátsó szennylapon és elülső előzéklapon tollas, ceruzás bejegyzésekkel, a 225-240. oldalak fűzése laza, német nyelven. /Half-leather-binding, wi...
Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, de egyébként jó állapotban, feste...
Bárczy István: Jézus Krisztus evangéliuma. A négy evangéliumból egybe összefoglalva. Bp., 1935, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.