16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
Bátky Zsigmond-Győrffy István-Viski Károly: A magyarság néprajza. I-IV. kötet. I-II. kötet: A magyarság tárgyi néprajza. III-IV. kötet: A magyarság szellemi néprajza. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második Kiadói aranyozott félbőr kötés, kissé kopottas a III. kötet gerince, I. kötet és IV. kötet sarkai kopottak, kissé sérültek.