2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
M. A. Thibaut: Francia-magyar és magyar-francia zseb-szótár I-II. (Egy kötetben.) Bp., (1886), Franklin. Kiadói félbőr-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé viseltes elülső előzéklappal és címoldallal.