5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Smith Ádám: Vizsgálódás a nemzeti vagyonosság természetérő és okairól I-III. kötet. (Egybekötve.) Fordították Enyedy Lukács, és Pólya Jakab. Bevezetéssel ellátta Kautz Gyula. Nemzetgazdasági írók tára. Bp., 1891-1892, Pallas, LXXV+376;235+IV p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült hátsó kötéstábláva, az elülső előzéklap kijár.