15022.
309. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 800 HUF
10
Hevesi Lajos: Jelky András bajai fiú rendkivüli kalandjai ötödfél világrészben. Történeti kútforrások alapján a serdültebb ifjuság számára irta -. 4. javitott kiadás. 74 képpel. Bp. 1896. Franklin. 311 l. Aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötésben.