15028.
309. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
14
Howard Carter: Tut-ankh-amen koporsója és múmiája. Fordította Dr. Balassa József. Modern utazók, felfedezők könyvtára. Bp., én.(1928), Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói díszes aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.