Közcsend, és közbátorság. Budán, Pesten és Óbudán 1848-1849-ben. Válogatta Czaga Viktória és Jancsó Éva. A jegyzeteket összeállította Czaga Viktoria. A névmutatót készítette Jancsó Éva. Budapest Történetének Forrásai. Bp., 1998, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Dokumentumok Kispest történetéhez 1873-1950. Budapest Történetének Forrásai. Összeállította, szerkesztette és jegyzetekkel ellátta: Szabó Csaba. Bp., 1999, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben sorozat 10 füzete (315.,316.,318.,320.,325.,327.,333.,334.,336.,337.), Bukovina (2-5., 9-10.,14-17.) Bp., é.n., Révai. Papírkötés, változó állapotban, többnyire szakadozott, és részben széteső állapotban.
Tanulmányok Győr és vidéke történetéből. Szerk.: Gecsényi Lajos. Győr, 1978, Győr Megyei Város Tanácsa-Győr-Sopron megyei 1. sz. Levéltár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Róheim Géza: A csurunga népe. Budapest, (1932), Leblang Könyvkiadóvállakat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, ex libris-szel.