16180.
309. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
0,26 EUR, 0,29 USD
Arany László: A kóró és a kis madár. Magyar népmese. Szilvásy Nándor rajzaival. Bp.,1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, laza fűzéssel, kijáró lappal, a lapszéleken kézi számozással, a végén névbejegyzéssel.