16191.
309. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Brankovics György: A legújabb magyar általános levelezÅ‘. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 248 p. Negyedik, ujonnan átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borÃtóval, kissé foltos szennylapokkal.