16212.
309. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Dr. Th. H. Van De Velde: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Dr. Feldmann Sándor. Budapest, 1926, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.