16161.
309. Closed Online auction
Books and Documents with low starting prices
100 HUF
Molnár Ferenc:Kis hármaskönyv I., és III. kötet. Elbeszélések. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, és gerinccel, az első kötet elülső előzéklapja lyukas.