EMABIT 1857-1982. Az Első Magyar Általános Biztosító Társaság megalakulásának 125. évfordulója. Szerk.: dr. Boross Endre, Kovács Mihály. A rajzokat készítette Feledy Gyula. Miskolc, 1983 , Miskolci Miniatűrkönyv Gyűjtők Könyve.Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehé fotókkal. Számozott (800/123.) példány, fekete számozásssal. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Nemzetközi nőnap '76. - A nők nemzetközi szolidaritási napja. 1976. március 8. Szerk.: Kovács Mihály. Bp., 1976, k.n. Kiadói egészvászon-kötés. Számozott (250/107.) példány.
Molnár Ferenc:Kis hármaskönyv I., és III. kötet. Elbeszélések. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, és gerinccel, az első kötet elülső előzéklapja lyukas.
A görög irodalom világa. Európai Antológia: Görögország. Szerk.: Borzsák István. Fordította: Arany János, Borzsák István, Devecseri Gábor, Harmatta János, Jánosy István, Muraközy Gyula, Trencsényi-Waldapfel Imre. Bp., 1966, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
Radványi Kálmán: Család és élet. Bp., 1936, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, laza fűzéssel, az utolsó lap és a hátsó előzéklap részben kijár.