Az egységes magyar helyesírás szótára és szabályai. Szerk.: Dr. Balassa József. Bp., 1929, Budapesti Korrektorok és Revizorok Köre. Kiadói egészvászon-kötés.
Bródy Sándor: Erzsébet dajka és más cselédek. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a gerince sérült, szakadt, a borítója elvált a könyvtesttől, a kötése sérült, 48 és 63 oldalak, és a 96-113 oldalak között a kötés elvált, a könyvből több lap kijár.
Szász Károly: Versek. Költemények és műfordítások. (Szász Károly művei. Centenáriumi kiadás) Bp., 1929, Révai. 289 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
Vajda János kisebb költeményei. Magyar Remekírók 50. kötet. Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon, Leszik K.-féle kötés. Jó állapotban.
Szentjóbi Szabó László költői munkái. Összeszedte Toldy Ferencz. Pest, 1865. Heckenast Gusztáv. 214 p. Kiadói, sérült, ragasztott papírkötésben. A gerincét javították.
Brankovics György: A legújabb magyar általános levelező. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 248 p. Negyedik, ujonnan átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos szennylapokkal.