Vegyes 6db-os emlékérem tétel, közte: Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Br emlékérem, Lapis András (1942-) 1987. "MÉE Székesfehérvár - A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József" Br emlékérem T:2
6db-os vegyes emlékérem és plakett tétel, közte: 1993. "Schola Benedicti" Br plakett, eredeti tokban, 1980. "Alba Regia / Felszabadulási Nemzetközi Műkorcsolya verseny 1980", Asszonyi Tamás 1993. "Pro Vobis" T:2
Vegyes szocialista törzsgárda jelvény és plakett tétel, benne: "Magyar Kábel Művek Törzsgárda - Hűségért" 10 és 25 év után, miniatűrrel; "Irodagéptechnikai Vállalat - 30 éves Aranyplakett csillaggal" aranyozott plakett, eredeti tokban; "Gyógyszerkutató Intézet - 5 éves törzsgárda" Br emlékérem, kitűzővel, eredeti tokban; "Kiváló Szövetkezeti Munkáért" miniatűrrel szalagsávon, eredeti sérült tokban...