Szlovákia 1938. "Slovenska Vysoka Skloa Technicka (Szlovák Műszaki Egyetem)" Br emlékplakett eredeti tokban. Szign.: L. Skopik (80,5x70,5mm) T:2 Slovakia 1938. "Slovenska Vysoka Skloa Technicka (Slovakan University of Technologie)" Br commemorative plaque in original case. Sign.: L. Skopik (80,5x70,5mm) C:XF
1986. "30 éves a WWF / Gorilla" jelzett Ag emlékérem (20,12g/0.999/38,5mm) T:1-(PP) 1986. "WWF - 30 years / Gorilla" hallmarked Ag commemortaive medal (20,12g/0.999/38,5mm) C:AU(PP)
4db-os vegyes külföldi emlékérem tétel, közte Cook-szigetek DN "Titanic 1912" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:PP,2,2(PP) 4pcs of various commemorative medallions, including Cook Islands ND "Titanic 1912" gold plated metal commemorative medal (40mm) C:PP,XF,XF(PP)
Vegyes 6db-os, plakett tétel, jobb darabokkal, benne: Franciaország 1906. "Hommage a Monsieur Ed Payen Administrateur dé Légue de la Condition..." Br plakett. Szign.: A. Patey (69mm), DN "Artemisz" Br plakett. Szign.: Belmondo (81mm), Magyarország DN "Táncsics Mihály" Br plakett (117mm) T:2 Mixed 6pcs of plaques, with better ones, including: France 1906. "Hommage a Monsieur Ed Payen Administrateur...