10000. 309. Closed Online auction Paintings and graphics
6 000 HUF
0 HUF
AB jelzéssel: Budapest, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 36,5×56,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván