10099. 309. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Ifj. Imre István (1950-) 2 db rézkarca: Tiszapart+Liget, rézkarc, papír, jelzett, számozott, felcsavar, gyűrött, 29x24 cm és 24x19 cm.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor