2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
1887 Zur Erinnerung an den 25. October 1887. Díszes, aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, javított gerinccel, egy kijáró lappal. Nagytapolcsány, Ungar Mihály, és Gemeiner Kornélia, Gemeiner Mór (Nagytapolcsány) és Ungar Mihály (Budapest) gyerekei házassági üdvözlő táviratainak díszes gyűjteménye, többségében német nyelven, közte egy-két magyar nyelvű.