6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
1914 Ulrich B. J. Árjegyzéke. Budapest, 1914. április 1. Mindennemű csövek, légszesz-, víz- és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és gyári technikai eszközök raktára. Winiwarter G.-féle bádog- és ólomáruknak egyedüli elárusítója Magyarországon. Bp., Ulrich B.J., 1360 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, de belül jó állapotban, volt könyvtári példány, gazdag egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, magyar és német nyelven.