2 200 HUF
5,70 EUR, 6,29 USD
1937 Arday Pénzügyi Könyve. A Magy. Kir. Pénzügyőrség és az összes pénzügyi közegek számára. Ötvennyolcadik évfolyam. Szerk.: Kleszky Gyula. Bp., Kleszky Gyula. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, gyűrött elülső előzéklappal, az elülső borítóra címkét ragasztottak, hiányzó melléklettel.