1935-1937 Vegyes folyóirat tétel, 3 db, Magyar Jövő független politikai napilap 2 száma (1935. szept. 15-22.), Honfoglalás szociálpolitikai és társadalmi szemle V. évf. 5. sz.
1935-1936 A szentesi M. Kir. Állami Horváth Mihály Gimnázium értesítője az 1935-1936. iskolai évről. Közzéteszi Járay Imre igazgató. Szentes, 1936, Szent Imre Nyomda (Bérlő Csernus Lukács Imre). Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, 135 p.
1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele. Band I. Die Olympischen Winterspiele. Berlin - Garmisch Partenkirchen. Hamburg-Bahrenfeld, Cigaretten-Bilderdienst. Egészvászon-kötés, hiányzó címoldallal. 1 db gyűjtőkép füzet, gyűjtőképek nélkül, német nyelven. / Collective images booklet, without front page, without images, only the booklet, in German language.
1937 Arday Pénzügyi Könyve. A Magy. Kir. Pénzügyőrség és az összes pénzügyi közegek számára. Ötvennyolcadik évfolyam. Szerk.: Kleszky Gyula. Bp., Kleszky Gyula. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, gyűrött elülső előzéklappal, az elülső borítóra címkét ragasztottak, hiányzó melléklettel.