https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: History Number of items: 134
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1594347
15318
310
0
1600
Books: History
Other collectibles
Eckhart Ferenc: Magyaroszág története. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon-kötés, a borítóra papír darabok ragadtak, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1621094
15319
310
0
1600
Books: History
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 6 db
Stefan Niemayer: Heydrich a hóhér. Bp.,2000, Anno. Kiadói papírkötés.
H.S. Commager: A második világháború története. Fordította Máthé Elek. Bp.,1995, Holnap. Kiadói papírkötés.
Anatolij Kuzmicsov: Márciusi szél. Fordította Pető Miklós. Bp.,1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Rózsa László: Fegyvergyártók. (A tőkés hadiipar hatalma.) Bp., 1988, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
Dr. Ádám Sándor: Magyarok pusztulása. Bp.,1998, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Botár Árpád: A láthatatlan hadsereg. Kémek, árulók, merénylők. Bp.,1990, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1426543
15320
310
0
2000
Books: History
Other collectibles
Kun Andor: Berlinből jelentik... Bevezetőt írta: Parragi György. Budapest, 1945, Keresztes Kiadás. Kiadói papírkötés, némileg szakadozott borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1605839
15321
310
0
2000
Books: History
Other collectibles
Bruno Brehm: Így kezdődött. Apis és este.+Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. Fordította: Fenyő László. Bp., 1937-1938., Grill Károly. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, laza fűzéssel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1605474
15322
310
0
1400
Books: History
Other collectibles
Dr. Tóth Béla (szerk.): A budapesti Bőripari Vállalat és gyárainak története. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1560603
15323
310
0
2200
Books: History
Other collectibles
A Wilhelmstrasse és Magyarország. Német diplomáciai iratok Magyarországról 1933-1944. Összeállították és sajtó alá rendezték a bevezető tanulmányt írták: Ránki györgy, Pamlényi Ervin, Tilkovszky Loránt, Juhász Gyula. Fordították Kallós Pál, Simonffy-Tóth Ernő. Bp., 1968, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kissé szakadat, kissé kopottas, de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1621923
15324
310
0
800
Books: History
Other collectibles
2 db 1956-ról szóló könyv:
1956 a sajtó tükrében. Szerk: Izsák Lajos, Szabó József. Bp., 1989, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kötéssel.
Egy népfelkelés dokumentumaiból 1956. Szerk.: Korányi G. Tamás. Bp., 1989, Tudósítások Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
The item is not available
1560732
15325
310
0
2000
Books: History
Other collectibles
Vincze János: Igazságot az 1956-os Emlék-képeknek! Bp., 2004, NDP Kiadó. Kiadói papírkötés. Szép állapotban!
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1626677
15326
310
0
1000
Books: History
Other collectibles
Falvy Zoltán: A magyar zene története. Bp.,1999, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1560525
15327
310
0
3000
Books: History
Other collectibles
Asztalos Gyula: A magyar életfa őshajtásai II. kötet. Attila népe. Bp.,1932, Szerzői kiadás, Sárik Gyula és Géza-ny. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1557048
15328
310
0
3000
Books: History
Other collectibles
Dr. Póka-Pivny Béla: Csonkafranciaország két integritási harca és Szent Jeanne D'Arc. A nemzeti feltámadás útjai. Magyar Külügyi Társaság. Pécs, 1930, Dunántúl Egyetmi Nyomda. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
Starting price:
3 000 HUF
1529525
15329
310
0
3800
Books: History
Other collectibles
Erdély öröksége III. Tűzpróba 1603-1613. Erdélyi emlékírók Erdélyről. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói papírkötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment