15004.
310. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, az elülső szennylapon névbejegyzéssel és ceruzás jegyzettel, ex libris-szel, a címlapon névbejegyzéssel és beragasztott cikkel.