Ex libris - small-graphics
Number of items: 76
1562154
10524
310
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Bruno Héroux (1868-1944): Ex libris Richard Gloeck. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11×7,5 cm
3 000 HUF
1419209
10525
310
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Inga Kyrkander Johansson(?-?): Ex libris Inga Kyrkander-Johansson. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5x5 cm
1 200 HUF
1622613
10526
310
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Karancsi Sándor: Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 14,5x11 cm
1 200 HUF
1621241
10527
310
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
László Anna (1946-): Gyermek születése. Rézkarc, papír, jelzett, Hozzá saját kézzel írott levél 9x11 cm
1 600 HUF
1600844
10528
310
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Melczer János: Ex eroticis. Rézkarc, papír, jelzett a karcon (MJ), 11×6,5 cm
3 000 HUF
1627125
10529
310
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
3 000 HUF
1627132
10530
310
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Vladimir Mersner: Erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett a hátoldalon, 110x70 mm
1 000 HUF
1419150
10531
310
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Meskó Anna (1943-2010)- Póka György (1944-): Ex libris Kovács Margit. Linó, papír, jelzett, 13x10 cm
1 200 HUF
1542964
10532
310
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Nagy Sándor (1869-1950): Horváth Károly könyve, ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 13×9 cm
1 400 HUF
1419019
10533
310
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Herbert Ott(1915-?): 2 db ex libris (Irma Zeitner, Lenze). Fametszet, papír, jelzett, 5×5-10×7 cm
1 400 HUF
1560346
10534
310
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Prihoda István (1891-1956): Erotikus ex libris, Lucy könyve. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×12 cm
5 000 HUF
1533920
10535
310
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Ladislav Rusek (1927-2012): Mikoláš Aleš (1852-1972), linó, papír, jelzett, számozott (33/60), hátulján feliratozva, 29,5×21 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m