15731. 311. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 800 HUF
15
0 HUF
Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Sérült félvászon kötésben, sérült papír védőbortóval, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor