15455. 311. Closed Online auction Books: History
2 000 HUF
0 HUF
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1901., Athenaeum. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
Photo of the item taken by : vörös_iván