Pálffy von Erdőd, Paul Graf: Am Kamin erzählt. München, 1959, Bayerischer Landwirtschaftsverlag. Egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good conditon, with paper cover (in damaged condition)
Hardy József: Vadászfegyverekről a vadászoknak. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó, 263 p. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
Lakatos Károly: Vadászhit. - A magyar vadászbabonák és hiedelmek kultusza. Bp.,1990, Népszava. Kiadói papírkötés, a hátsó borító kissé foltos. Reprint!
Der Schiess-sport und seine Regeln. Shul, é.n., Waffenfabriken Simson & Co. Számos egészoldalas és szövegközti fekete-fehér fotóval,és illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egy helyen ceruzás firkával, német nyelven. Jó állapotban./ Linenbinding, in German language.
Széchenyi Zsigmond könyvei, 2 db: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.