1 200 HUF
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.