15954.
311. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Bumm Ernő: A szülészet alapvonalai. Ford. Dr. Kubinyi Pál és Dr. Kovács Richárd. Ajánlást írt hozzá Tauffer Vilmos. A kilenczedik német kiadás szerint kibővítette és sajtó alá rendezte dr. Kubinyi Pál. Bp., 1915, Franklin. Második, magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas, sérült borítóval, sérült kötéssel, a könyvtest elvált a borítótól, foltos lapokkal.