Books: Other rarities Number of items: 566
1690473
16225
311
Other collectibles
Gárdonyi Géza: Leánynézőben. Julcsa kútja. Két regényke. Bp., é.n, Dick Manó. Kiadói, álbordázott, festett, dúsan aranyozott egészvászon díszkötésben, a címlap részben szakadt.. Számozott (1227.) példány!
3 000 HUF
1685914
16226
311
Other collectibles
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel.
4 000 HUF
1694223
16227
311
Other collectibles
Munkácsy Kálmán: Szürkület. Tizennyolc elbeszélés. Bp., 1893, Singer és Wolfner. A szerző dedikációjával! Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
4 000 HUF
1697974
16228
311
Other collectibles
Omár Kháyyám: Rubáiyát. Szabó Lőrinc fordítása. Bp., [1943], Új Idők Irodalmi Intézet. 664. Számozott példány! Félvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
4 000 HUF
1699914
16229
311
Other collectibles
4 000 HUF
1703281
16230
311
Other collectibles
Rejtő Jenő (P. Howard): A három testőr Afrikában. Első kiadás!
Bp.,(1940.) Nova. Amatőr félvászon kötésben.
2 000 HUF
1703275
16231
311
Other collectibles
Rejtő Jenő (P. Howard): Az ellopott futár. Első kiadás!
Csillaghegy, (1941.) Csillag. 192 l. Amatőr félvászon kötésben.
2 000 HUF
1703290
16232
311
Other collectibles
Rejtő Jenő (P. Howard): Bradley Tamás visszaüt. Első kiadás!
Bp.,(199.) Nova. Amatőr félvászon kötésben.
1 200 HUF
1700410
16233
311
Other collectibles
3 000 HUF
1700806
16234
311
Other collectibles
3 000 HUF
1700825
16235
311
Other collectibles
Karinthy Frigyes: Még mindig így írtok ti. Kosztolányi Dezső előszavával. (Bp., 1934), Nyugat,(Viktória-ny.),192 p. Átkötött modern félvászon-kötés, a címlaptól a 11. oldalig a lapok javítottak.
2 600 HUF
1700742
16236
311
Other collectibles
Kosztolányi Dezső: Erős várunk, a nyelv. Sajtó alá rendezte és bevezetőt írta Illyés Gyula. Kosztolányi Dezső hátrahagyott művei I. kötet. Bp.,(1940), Nyugat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035