800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Benedek Elek: Rügyfakadás. Elbeszélések fiatal leányoknak. Ifjúsági könyvek. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé viseltes borítóval, néhol kissé foltos lapokkal.