1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1916. szökőévre. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp,[1916], Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés.