3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Gaal Mózes: Kenyér és becsület. Bp., 1913, Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott, piros egészvászon-kötés, kopottas borÃtóval, az utolsó lap és a szennylap kijár.