3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Gárdonyi Géza: Dávidkáné. Bp., é.n, Dick Manó. Harmadik kiadás. Kiadói, álbordázott, festett, dúsan aranyozott egészvászon díszkötésben. Számozott (2555.) példány!