16217. 311. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): No még öggyet. Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
Photo of the item taken by : vörös_iván