1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Jókai Mór: Emlékeimből. Jókai Mór hátrahagyott művei IV. kötet. Bp., 1912, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas borítóval.