4 000 HUF
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval és gerinccel.