1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Sas Ede: Hihihi Palkó. A borÃtó Bér DezsÅ‘ munkája. Bp., 1924, Légrády, 152+1 p. Szövegközti illusztrációkkal, Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, megviselt állapotban, a borÃtó kopott, firkált, a kötése laza, a szennylapok hiányzik, pár lap kijár, egy lap szakadt (13/14.), egy-két illusztrációt kiszÃneztek.