16726. 311. Closed Online auction Books: Other rarities
2 200 HUF
0 HUF
Tutsek Anna: Az élet iskolája. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1904, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval.
Photo of the item taken by : vörös_iván