4 200 HUF
10,88 EUR, 12,00 USD
V. Bianki: Cinegenaptár. Fordította Zsombor János. Gy. Nyikolszkij nyomán rajzolta Puskás Tivadar. Bp.,1952, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. Első kiadás. Ritka!