https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 566
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1647424
16621
311
0
4000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Stanislaw Lem: A legyőzhetetlen, Az Úr hangja, Éden, Solaris, Magellán felhő.Összesen 5 db Sci-fi Lem könyv. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1615168
16622
311
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Arany János: Rege a csodaszarvasról. Szőnyi Gyula rajzaival. Bp., 1959, Minerva. Kiadói spirálkötésben, rossz állapotban, kopottas, viseltes borítóval, a spirálkötés sérült, a fekete-fehér illusztrációkat kiszínezték.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1613022
16623
311
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Benedek Elek: Magyar mese- és mondavilág. I. kötet A csodaszarvas. Illusztrálta Reich Károly. Bp.,1987, Könyvértékesítő Vállalat-Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papírborítóval.
The item is not available
1616198
16624
311
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Kerek egy esztendő 1953. Szerk.: Enczi Endre. Bp.,1953,Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1612285
16625
311
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Ana Tudoras: Cirkusz az erdőben. Fordította Bálint Ágnes. Dem rajzaival. Bukarest, 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla belsején gyerekfirkával, kijáró könyvtesttel.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1613542
16626
311
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Kardasova: A kis Rob. Fordította Gáspár Endre. Az illusztrációk N. Cejtlina rajzai nyomán készültek. Bp., é.n.,Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a fűzése laza, az előzéklapok hiányoznak, a hátsó kötéstáblán firkával.
The item is not available
1613940
16627
311
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1613932
16628
311
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Bartócz Ilona: Pesti kislány falun. Gábor Éva rajzaival. Bp.,[1960], Minerva. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1613953
16629
311
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
M(ária) Duricková: Téli mese. Télapó a gyerekeknél. S. Cpin rajzaival. Átköltötte Vajda Endre. Bp.-Pozsony, 1955, Ifjúsági Könyvkiadó-Csehszlovákiai Magyar Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1590755
16630
311
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Janikovszky Éva: De szép az élet! Réber László rajzaival. Bp.,2004, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1606074
16631
311
0
1400
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Hárs László: Híresincsi szélmalom. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borító szélekkel. Fazekas Lajos rajzaival.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1613656
16632
311
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Voronkova: Iskolás leszek. Fordította Árkos Antal. N. Knorring rajzaival. Bp., 1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment