Gárdonyi Géza: Göre Gábor regényei, 6 kötet: Göre Martsa lakodalma. Más esetök is vagynak az könyvbe. Második eresztés. Durbints Sógor. Második eresztés. 15/16., 17/18., 31/32.,33/34., 35/36.,63/64. oldalaknál a lapok javítottak. A pesti úr. 79/80., 95/96. oldalaknál a lapok javítottak. A Kátsa. A címképnél az oldal javított. Veszödelmek, más szóval nem matska ugrás ide amerika se. Második eresz...
Szász Károly: Cziprus. Versek. Bp., é.n., Franklin. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, javított gerinccel, a borítón belül amatőr javítás nyomaival.
Iványi Béla-Gárdonyi Albert-Czakó Elemér: A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda története 1577-1927. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.
Mécs László: Az ember és árnyéka. Kassa, 1930, Kazinczy Kiadóvállalat. Harmadik. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, pici sérüléssel a gerincen, Sinkó Ferenc (1912-1990) író névbejegyzésével. (Sinkó)
Drumár János: Kassiopeia. Fantasztikus regény. Geiger Richárd rajzaival. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 410+6 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Kozma Andor: Szatírák. Bp., 1898, Athenaeum, 4+238 p. Egyetlen kiadás. Kiadói, festett, díszes, aranyozott dombornyomásos, Gottermayer egészvászon díszkötésben, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, körül festett lapszélekkel, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
Kármán József és Berzsenyi Dániel. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta Heinrich Gusztáv. Magyar Remekirók 9. kötet. Bp., 1906, Franklin. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Kármán József és Berzsenyi Dániel arcképével illusztrálva, márványozott lapélekkel.
Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.
Szemelvények Quintus Horatius Flaccus műveiből. Összeállította, bevezetéssel, magyarázatokkal, és jegyzetekkel ellátta Wirth Gyula. Bp., (1929), Franklin. Átkötött félvászon-kötés, egy helyen firkával (44. p.),javított oldallal (57/58 p.), pár helyen ceruzás-tollas bejelöléssel.