Tábori Róbert: Mesevilág a tenger mélyén. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,(1935), Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító, a kötéstáblák belseje, és a szennylapok foltosak.
Dánielné Lengyel Laura: Bethlen Gábor udvarában. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,(1931), Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos és kissé szakadozott borítószélekkel.
Pálosy Éva: Három hónap története. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,(1935), Singer és Wolfner. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos borítóval és címoldallal.
Sas Ede: Hihihi Palkó. A borító Bér Dezső munkája. Bp., 1924, Légrády, 152+1 p. Szövegközti illusztrációkkal, Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, megviselt állapotban, a borító kopott, firkált, a kötése laza, a szennylapok hiányzik, pár lap kijár, egy lap szakadt (13/14.), egy-két illusztrációt kiszíneztek.
Gyarmathy Zsigáné: Három leány története. Fiatal Leányok Regénytára. Bp.,é.n., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
Tutsek Anna: Vidorka. Regény fiatal leányok számára. Ifjusági könyvek. Bp., 1916, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, 78-83. oldalak között a lapok kijárnak, de egyébként jó állapotban.
Tutsek Anna: Az élet iskolája. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1904, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval.
Szabóné Nogall Janka: Elvira Kisasszony és más elbeszélések. Fiatal leányok számára. Budapest, 1903, Magyar Kereskedelmi Közlöny, 1 t. (címkép)+120 p.+1 sztl. lev. + 3 t. Színes litográfiákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Frankl és Werner könyvkötészete, kissé kopottas borítóval, illusztrációk közül egy hiányzik, de egyébként jó állapotban.
Marltitt E.: Gizella grófnő. Fordította Kárpáti János. Bp., 1896, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötésben, Wolfner J. -kötésben, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán a vászon egy kis részen hullámos.