11095. 311. Closed Online auction Antique
1 200 HUF
0 HUF
Szecessziós ezüstözött alpakka kínálók, gravírozott nevekkel, 2 db, jelzettek, kopott, karcos, m: 6 cm, h: 12 cm.
Photo of the item taken by : vörös_iván