10631.
311. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
2 400 HUF
Magyar ex libris tétel (6 db), Litográfia,fametszet, jelzett a metszeten (Láng, Bordás, Balázsfy, Drahos, jelzés nélkül), 8×5-12×9,5 cm