13368.
311. Closed Online auction
Scout
1 600 HUF
Tas József: Cserkészkönyv. Bp.,1926, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes,sérült kötéssel, a hátsó kötéstábla elvált a borítótól, az elülső kötéstábla laza.