3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
C. H. Wylde: How to collect continental china. London, 1907, George Bell and Sons, XIV+253 p.+40 t. Számos fekete-fehér egészoldalas fotóval és védjegyekkel illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, angol nyelven.