15356. 312. Closed Online auction Books: Architecture, Art
3 000 HUF
0 HUF
Robert Schmidt: Das Porzellan als Kunstwerk und Kulturspiegel. München,(1925), F. Bruckmann, 261 p. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, német nyelven.
Photo of the item taken by : sass_melinda