15430. 312. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 800 HUF
0 HUF
Tóth Ervin: Európai grafika. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói illusztrált félvászon-kötés,a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, a borító kissé kopottas, de egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor