15492.
312. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 200 HUF
13
Mohácsy Mátyás-Popráczy Aladár: Bogyósgyümölcsűek. Bp.,1952, Mezőgazdasági. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, 262-267. oldalak között a lapok kijárnak.